Badania prenatalne realizowane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej na terenie Poznania

Badania prenatalne realizowane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej na terenie Poznania

Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nieocenione. Badanie to pozwala wykryć sporą gamę zaburzeń i nieprawidłowości płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do nad wyraz precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W placówce Blumedica test nifty poznań dostępny jest w 3 wariantach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Różnią się one między sobą obszarem wykrytych nieprawidłowości. Zależnie od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie także zaburzenia wskazuje. Ich dokładny opis znajduje się na witrynie www.

Test prenatalny NIFTY ceniony jest za dokładność pomiaru a także za to, iż jest wszechstronny i nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza tym, które mają powyżej 35 lat, o ile badanie przesiewowe ukazało u nich spore niebezpieczeństwo pojawienia się aneuploidii, a także u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie albo w rodzinie. Warto mieć pojęcie o tym, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Dlatego też podany test jest rekomendowany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma zapytania co do testu może kontaktować się z obsługą centrum medycznego a także zapisać na test. Cennik za test opublikowany jest na stronie www. Badanie takie jak test NIFTY często jest stresujące dla pacjentki, aczkolwiek wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód wyłącznie do zadowolenia. Centrum z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, również takich z zagrożeniem. Kompleksowa pomoc ginekologiczna wynika z tego, że ginekolodzy systematycznie podnoszą umiejętności.

Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są przeprowadzane precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają przekonanie, że będą doskonale otoczone troską. Szczegóły na temat testu a także informacje organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki.

Powiązane wpisy