Luksusowy nocleg w pobliżu Trójmiasta – apartament Mechelinki

Luksusowy nocleg w pobliżu Trójmiasta – apartament Mechelinki

Elegancki nocleg w pobliżu Trójmiasta to apartament Mechelinki. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma jaka zajmuje się wynajmowaniem wskazanego mieszkania. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980.

Wybierając taki apartament można mieć pewność, że będzie się bardzo dobrze spędzać wolne chwile lub podróż służbową. Główne walory, motywujące do tego, żeby bukować tutaj miejsca to: modernizm, komfort, kompletne wyposażenie, doskonała lokalizacja, opcja wynajmowania przez cały rok oraz konkurencyjna cena. Te atuty sprawiają, że opcja zakwaterowania w tym miejscu jest wyjątkowo atrakcyjna. Mieszkanie to przeznaczone jest dla 8 osób. Metraż mieszkania to sto osiem m2. Ogromnym atutem jest taras, jakiego powierzchnia to 56 metrów kwadratowych.

W apartamencie jest udostępnione darmowe łącze internetowe. Na terenie całego apartamentu działa również klimatyzacja, dzięki czemu pobyt staje się wyjątkowo komfortowy. Kuchnia jest w tym miejscu dobrze wyposażona, a więc można swobodnie gotować oraz czuć się jak w swoim mieszkaniu.

Doskonałe wrażenie wywołuje także unowocześniona łazienka. Kiedy ktokolwiek planuje urlop w tle z rowerami, to nie musi sobie tego żałować, gdyż dostępny jest w tym miejscu kącik na jednoślady. Pobyt w tym obiekcie kosztuje 800 złotych za dobę, co jest nad wyraz korzystne. Osoby zameldowane w apartamencie Mechelinki dostają jedno miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota. Podwyższone bezpieczeństwo wpływa również na wygodę podróżowania.

Apartament można zarezerwować w bardzo nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie www. Nowoczesny i komfortowy apartament z trzema sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie jest obojętna. W każdej z sypialni umieszczono podwójne łóżko, wobec czego jest to dobre rozwiązanie na pobyt z maluchami lub z przyjaciółmi.

Powiązane wpisy