Zabiegi o właściwościach odmładzających przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic można zaliczyć do efektownych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/poradnik/jak-poradzic-sobie-z-naczynkami/. Decydują się na nie ochoczo nie tylko kobiety, lecz też znacznie częściej panowie. Do tego typu ingerencji zalicza się przykładowo Profhilo. Jest to nowoczesny preparat, który w składzie ma cząstki kwasu hialuronowego, o przeróżnej masie. Cięższe łańcuchy odbudowują rusztowanie skóry, a lżejsze zapewniają optymalne nawilżenie oraz napięcie. Profhilo zastymuluje wyprodukowanie włókien elastynowych i kolagenu, co wyraźnie wpływa na odmłodzenie skóry.

Zwiotczała skóra jest wymodelowana i przywracany będzie naturalny kontur twarzy. Ponadto, pobudzone są procesy regeneracyjne. Co istotne, profhilo nie jest klasycznym wypełniaczem, lecz stymulatorem tkanek, doprowadzającym do naturalnej odnowy skóry. Skóra po zabiegu staje się napięta, nawilżona oraz odmłodzona, czyli rezultaty można dostrzec bezzwłocznie.

Klientki decydują się w podanej klinice na taki zabieg między innymi z tego względu. Tym bardziej, że efekty są długotrwałe. Nie trzeba też udawać się na rekonwalescencję. Zabieg trwa mniej więcej 20 minut i jest w stu procentach bez odczuwania bólu, ponieważ uprzednio nakładana jest na twarz maść ze znieczuleniem. Rezultaty mogą utrzymywać się nawet do półtora roku. Przed zabiegiem pacjentki i klienci są o wszystkim poinformowani.

Z tego powodu mają pewność, że warto na ten krok się zdecydować. Można też zaznajomić się z całą ofertą zabiegów we wrocławskiej klinice. Są to między innymi zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego przynoszące świetne wyniki. Usunięte są drobne zmarszczki, powiększona jest jędrność skóry oraz można optymalnie nawilżyć skórę. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się w walce z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów oraz łysieniem.

Osocze podawane jest techniką mezoterapii igłowej, z zastosowaniem cienkich igieł, w znieczuleniu miejscowym. Jako że osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta, można zabieg traktować jako naturalny.

Powiązane wpisy